Ubytování Alpy Rakousko

Das aktuelle Wetter in Tauplitzalm (Bad Mitterndorf)
Alles zum Wetter in Österreich


Aktuality

19.května se pro Čechy otevírá Rakousko

                                                           8.5.2021

 

Dobrá zpráva přichází z Rakouska. Od 19.5. můžeme do Rakouska cestovat bez nutnosti karantény. Tímto dnem se plánuje výrazné rozvolnění proticovidových opatření.

Bližší informace

TOPlist

Léto

 

V létě je tato oblast vyhlášená nezapomenutelnými turistickými trasami včetně vysokohorské turistiky a cyklostezkami všech obtížností pro silniční i horská kola.

Přímo v obci, v tenisové a squashové hale, se nachází umělá horolezecká stěna vhodná jak pro dospělé, tak děti. Řadu horolezeckých terénů nabízí skalní stěny v okolí, horolezci velmi oblíbený je Burgstall.

Mezi další aktivity patří nordic walking, sjíždění divoké vody nebo in-line bruslení. K bruslení využijte rovinaté asfaltové cesty, ty nejbližší najdete 200m od apartmánu, po přechodu hlavní silnice.

Osvěžit se v létě můžete při koupání v horských jezerech s křišťálově čistou vodou nebo v případě chladnějšího počasí ve vyhřívaných koupalištích.

Na své si přijdou i milovníci přírody nebo rybáři. V okolí se nachází i celá řada golfových hřišť.

více

 

Naše nabídka letních aktivit je pouze informativní. Jedná se o ukázku, jak můžete u nás aktivně prožít dovolenou. Určitě si vyberou z celé řady aktivit nejen dospělí, ale i rodiny s dětmi nebo senioři. Na své si přijdou i zdatní turisté a cyklisté na horských kolech.

 

 

 

Tipem pro pobyty od 3 dnů je zakoupení SOMMERCLOU-CARD.


Celkem karta zahrnuje 16 nabídek na volný vstup. Kartu můžete využívat i opakovaně na každý vstup po dobu platnosti karty. 

 

Kartu lze zakoupit např.:

- u pokladny čtyřsedačkové lanovky Tauplitz

- u pokladny mýtné silnice Alpenstrasse v Bad Mitterndorf

- v infocentrech (Bad Mitterndorf, Tauplitz, Grundelsee, Bad Aussee)

 

Podrobnosti na: www.ausseerland.salzkammergut.at/detail/article/sommerclou.html

webdnes.cz
©2015, alpynadosah.cz, Ubytování Alpy Rakousko